czwartek, 13 października 2016

Okrągłe rzeźbione naturalne mydełko o zapachu kwiatu lilii i owoców

Cześć!

Mydełko otrzymałam do testowania od strony trustedcosmetics.pl , przetestowałam je,a teraz czas na opinię. Wiem, ten post powinien pojawić się już dawno ale jak już mówiłam w poprzednim poście miałam problemy z komputerem. Mydło to najważniejszy kosmetyk w pielęgnacji skóry. Nie ważne czy w płynie czy w kostce, mydło musi odgrywać swoją rolę,czyli czyścić i dbać o naszą skórę. Niektóre mydła uczulają,a skóra brzydko wygląda. Musimy znaleźć te odpowiednie,które będzie dobre dla nas. Czytajcie dalej,a dowiecie się czy to mydło jest okey ;)

Zacznę od tego,że mydło znajduje się w pudełeczku,które wygląda atrakcyjnie i jest czytelne,dzięki naklejce z tyłu zawierającej najważniejsze informacje.

Zapach mydła jest wyczuwalny nawet w opakowaniach.

Po otwarciu kartonika mydełko jest zapakowane w ozdobny papier i zaklejony nalepką.

Mydło jest okrągłe i rzeźbione,prezentuje się bardzo ładnie. Naturalne mydełko 100g, wyprodukowane we Włoszech.
 "Mydła wykonywane są całkowicie z ekstraktów roślinnych, głównie z oleju kokosowego, niektóre zawierają olej palmowy.Produkty Saponificio Artigianale Fiorentino są testowane dermatologicznie. Posiadają certyfikat Wydziału Biologii i Chemii Uniwersytetu w Padwie potwierdzający, że mydła  Saponificio Artigianale Fiorentino wykonane są z naturalnych ekstraktów i gliceryny."


Mydełko o zapachu owoców i kwiatów lilii, pachnie intensywnie i przyjemnie, lilia jest najbardziej wyczuwalna. Mydło pieni się bardzo dobrze, dobrze oczyszcza skórę. Mydełko nie podrażnia skóry, jest bardzo delikatne, nie wysusza skóry i nie pozostawia żadnego osadu. Mydło dobrze się spłukuje, pozostawia skórę czystą i pachnącą. Produkt jest wydajny.

Dziękuję stronie trustedcosmetics
Mydło znajdziecie TUTAJ

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz. :)
Dziękuję za obserwacje :)
Każda obserwacja i komentarz jest dla mnie motywacją :)
Do każdego komentującego zaglądam :)